fashion jewelry tips 2012

W stanie przejściowym zima/wiosna najmodniejszym okryciem ślubnej są prochowce i kurtki.

Idealne na słoneczne, niemal upalne dni i chłodne, jeszcze zimowe wiatry. Moda damska Monnari spełnia oczekiwania osób i doskonale składa się do ich oczekiwań o tej chwili roku.
Kolekcja Monnari w naszej ofercie pokazuje szeroki wachlarz możliwości przy wyborze odpowiedniego okrycia. Nie boj się odbiegać od klasycznego modelu prochowca i interesuje się swobodnie kolorami i wzorami. Oczywiście możemy znaleźć trencz w czarno białe mazaje, przypominające trochę wzór zebry. Dla mniej odważnych możemy znaleźć klasyczny płaszcz w języka lat 60. w małą kratkę czy znany w języku Chanel. I dla bardziej nowoczesnych i młodzieżowych bardzo modne w nowych czasach a nie idące z podium płaszcze z innymi rękawami. Oprócz tegoż możemy wybierać i wybierać wśród pikowanych, ozdabianych guzikami, wiązanych paskiem, czy tez prostych, klasycznych. Powtarzało się stonowana kolorystyka kolekcji zostaje przełamana płaszczami w kolorowe wzory.
Zarówno tradycyjne trencze, jak i obecne w lekko rockowej wersji ze skórzanymi wstawkami są modne i bez wątpienia każda pani znajdzie pośród nich tenże dobry model.


Oprócz płaszczy, Monnari oferuje także kurtki. Zaczynając od wydawało żeby się zwykłych, dżinsowych, po te dużo trudne, eleganckie, pikowane. No i tu nie mogło zabraknąć modnego motywu skóry. Znajdują się tu kurtki klasyczne uczynione z zdrowej skóry, jak również prawdziwe rockowe ramoneski. Oprócz tegoż w ofercie znajdziemy też kurtki bardziej sportowe z kapturami.
Szeroka możliwość, skierowana również dla dorosłych pań, jak również młodych, odważnych kobiet jest doskonałym rozwiązaniem. Ponieważ dzięki temu, nie możliwości, żeby nikt nie znalazł tu czegoś dobrego dla siebie.
Kolekcja Monnari swoim asortymentem idealnie wchodzi w oczekiwania kobiet w związku do mody damskiej w okresie przejściowym między zimą i wiosną. Olbrzymia, wielka i kolorowa oferta znajduje wiele zwolenniczek marki.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: